Bezpieczna odzież BHP Chrząstawa Mała

Polski producent odzieży BHP Chrząstawa Mała

Podstawowym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych warunków do pracy. Zasadę tę określa kodeks pracy, mówiący, że ochronna odzież BHP obowiązuje w przypadku, gdy własna odzież pracownika może ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu oraz w sytuacji istnienia wymagań technologicznych, sanitarnych lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Odzież BHP ma za zadanie chronić pracownika oraz jego odzież przed niebezpiecznymi czynnikami, zabrudzeniami oraz uszkodzeniami. Powinna też ochraniać przed nieprzyjaznymi warunkami klimatycznymi, na przykład zimową porą. Główną funkcją odzieży BHP jest więc ochrona i zabezpieczenie pracownika.

Dobrej jakości odzież BHP

W Hafty Oława posiadamy odzież BHP najwyższej jakości. Kombinezony, bluzy, spodnie, bezrękawniki oraz wszystkie niezbędne ubrania ochronne wykonane są ze specjalnych, odpornych i wytrzymałych materiałów. Mimo dodatkowych warstw oraz grubych tkanin nasza odzież BHP zapewnia swobodę pracy i nie ogranicza ruchów pracownika. Jest to wysokiej klasy odzież ochronna, która dodatkowo wyposażona jest w wygodne kieszenie oraz szlufki, które zdecydowanie ułatwiają pracę. Odzież BHP Hafty Oława jest także odporna na wilgoć i przemakanie, dlatego posłuży do wykonywania czynności w niemal każdych warunkach atmosferycznych. W swojej ofercie mamy również odzież BHP o zwiększonej widoczności, która jest konieczna w pracy niektórych służb oraz na stanowiskach wymagających doskonałej widoczności pracownika, na przykład na drodze.

Jak dobrać odzież BHP do wykonywanej pracy?

W zależności od wykonywanego zawodu i branży, w której się specjalizujemy, należy właściwie dobrać odpowiednią odzież BHP. Do wyboru mamy ubrania robocze wykonane z różnych tkanin, z dodatkowymi zabezpieczeniami, z powłokami przeciwdeszczowymi. Jeśli działamy w zmiennych temperaturach i warunkach atmosferycznych, warto wybrać odzież BHP z otworami wentylacyjnymi lub podklejonymi szwami, które zapewnią szczelność. Mamy także do wyboru różne konfiguracje kieszeni oraz ich pojemność. Odzież BHP Chrząstawa Mała powinna być dobrana do warunków i typu pracy oraz naszych własnych potrzeb.